Portrétní fotografie v ateliéru

Nabízíme svěží a moderní styl portrétní fotografie za rozumnou cenu.

Portrétní fotografie v ateliéru

Portrétní fotografie v ateliéru Vás reprezentuje

Portrétní fotografie v našem ateliéru stylizujeme jako:

  • reprezentativní portréty,
  • promo portréty,
  • glamour portréty,
  • jiné portréty dle domluvy.

Nejčastější důvod pro pořízení portrétní fotografie v ateliéru je profesní. V dnešní době jsou reprezentativní portrétní fotografie již běžnou součástí našich životopisů a profilů na internetu. Každý dobře víme, že první dojem je velice důležitý a v naši přetechnizované době nastává první kontakt častokrát přes síť. Navíc podle nejnovějších průzkumů personalisté i lidé častěji projeví zájem o profil člověka, který má uvedenou i fotografii. Pokud se teda rozhodnete fotografii použít, proč ne tím nejlepším způsobem?

Přes portrétní fotografii v ateliéru také dokumentujeme jednotlivé životní období a milníky. Možno se Vám právě podařilo naplnit jeden ze svých životních cílů, tak proč to nezaznamenat originálním způsobem? Portrétní fotografie v ateliéru může být také skvělým dárkem pro Vaši rodinu a blízké. Nechte za sebe promluvit portrétní fotografii. My od Young At Art rádi vnášíme do focení portrétu emoce a náboj. Právě ty totiž posouvají dobrý portrét k výjimečnému.

Proč rádi fotíme v ateliéru

Portrétní fotografie v ateliéru má jednoznačné výhody v tom, že můžete využívat nesčetné možnosti svícení a práce se světlem a přitom jste absolutně nezávislí na počasí a denní době. Také máte po ruce všechnu techniku a prostředky, které jsou pro konkrétní účely potřebné.

Portrétní fotografie v ateliéru v naši režii

Po rezervaci termínu Vás budeme informovat o průběhu focení, co si s sebou vzít, jak se upravit, obléct atd. Také si můžete přečíst článek v našem blogu – jak se připravit na focení. Focení zabere přibližně 0,5 – 2 hodiny Vašeho času (v závislosti od toho, jak moc máte naspěch). Vyzkoušíme různé scény a v průběhu celého focení Vás budeme informovat o tom, co děláme a proč, tak abyste byli vždy v obraze.

Naši snahou je, abyste se při focení v našem ateliéru cítili příjemně, nenuceně a přirozeně. Rádi Vám nabídneme šálek dobrého kafe, nebo i vína od našeho oblíbeného vinaře. Budeme tam jenom pro Vás a dělat vše pro Vaši spokojenost.

Výběr a úprava fotek

Z celého souboru pořízených fotografií vybereme ty, které budou kvalitativně na nejlepší úrovni. Z daných fotografií si můžete vybrat záběry, které Vás oslovují nejvíc a těm se budeme věnovat dále formou úprav v programu Adobe Photoshop. Snažíme se, aby fotografie působili přirozeně i po úpravě. Na rozsahu úprav a retuší se můžeme společně dohodnout. Naším cílem je spokojený zákazník.

Náš ateliér rádi a jednoduše přesuneme i k Vám na pracoviště

Abychom Vám focení co nejvíc ulehčili, rádi náš ateliér přesuneme k Vám na pracoviště, domů, kdekoliv. Nemusíte tak nikam docházet, postačí jenom klidné a nerušené místo a Vaše představa o portrétech.

Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram