Focení lifestyle

Focení lifestyle je populární

Lifestyle focení se stává čím dál populárnějším. Tento typ portrétního focení představuje subjekty v životních situacích.  Fotky jsou většinou pořízené na různých místech, ne v ateliéru.

Cílem focení je zachytit, jak si lidé užívají života, jak a čím se baví, kde rádi tráví svůj čas a podobně. Tímto způsobem je možné přistupovat také k focení dětí i rodin. Takové fotografie jsou velice přirozené, plné života a věříme, že si je oblíbíte i Vy.

Průběh focení lifestyle

Lifestyle focení rodin a dětí probíhá jako každé jiné focení, jenom s tím rozdílem, že je u něj větší zábava :). Našim cílem je totiž vyfotit, jak si užíváte života při oblíbených aktivitách, na oblíbeném místě a s lidmi, které máte rádi.

Můžeme se domluvit na procházce v parku či lese. Nebo se setkáme někde na louce za městem, které krása jistě nenechá vaše tváře bez emoce. Budete překvapeni kolik nádherných a fotogenických míst je možné najít v Praze a okolí.

Velice oblíbené je i lifestyle focení v přirozeném prostředí domova, kde vznikají hodnověrně autentické záběry s příjemnou intimní atmosférou.

Strávíme spolu přibližně 2 hodiny a pořídíme stovky záběrů, z kterých vybereme sérii těch nejhezčích.  Velikost série závisí jenom na vás. Může to být 10, 20, 30 nebo i 100 fotek.

Díky autentičnosti, emocionálnímu náboji, ale i správnému zvládnutí kompozice a světla působí výsledné fotografie uměleckým dojmem i bez výrazných zásahů do fotografie.

Moje role v lifestyle rodinném focení

Na samotném začátku focení jsou přítomné – celkem přirozeně – obavy různého charakteru. Tak trochu o nich mluvíme, ale většinou velice dobře zafunguje moje tajná technika 🙂 pro odbourávání napětí a uvolnění se. Budu vás režírovat, ale s minimálním zasahováním do opravdovosti probíhajících situací a snažit se nepromeškat hodnotné momenty.

Přečtěte si více informací o stylu focení lifestyle v našem blogu.

Focení lifestyle
Follow by Email
Facebook
Facebook
Instagram