Fotoateliér

Specializace fotoateliéru

Young At Art je kreativní fotoateliér v Praze 10 se specializací na focení rodin a dětí, se zálibou v portrétní fotografii. Fotíme s nadšením a hlavně pro radost a to z velké části venku a v nepříznivých světelných podmínkách i v našem fotoateliéru. Máme hodně zkušeností a vyprofilovali jsme si svůj směr. Své služby vám s radostí nabízíme za výhodných podmínek. Vaše spokojenost je našim hlavním cílem.

fotoateliér

Team fotoateliéru Young At Art

Team fotoateliéru tvořím já – Kristína – fotograf rodin a dětí, dále můj manžel – Michal – působící jako mentor a technik a Michaela – naše šikovná organizačně fotografická posila.

Michal fotí již desítky let a je samouk. Já také oblibuji samostudium, ale navštěvuji i různé fotografické kurzy a poctivě studuji fotografii na New York Institute of Photography.

Náš pohled

Budeme se snažit zachytit vás stylem jako své kamarády.  Proto bychom se rádi o Vás dozvěděli něco málo nebo i víc. Na oplátku vám nabídneme například dobré kafe a povíme něco o nás a naší práci.

Doufáme, že i díky tomu se nám podaří obohatit fotografie esencemi, které jsou tvořeny vaším charisma, energií, vystupováním, smyslem pro humor či hloubavostí, nebo i stydlivostí a vážností.

Pokud z našich fotek ucítíte ty správné emoce a náboj, budeme spokojeni.

Co nás inspiruje

Inspirují nás fotoateliéry a fotografové, kteří fotí s citem pro přirozenost a detail, minimalistický design a emotivní atmosféru fotky. Inspirujeme se také v umění, ve filmu, v přírodě, filozofii i historii.

Jaké typy fotek fotíme v našem fotoateliéru

Fotíme s nadšením děti a rodiny jako individuální i skupinový portrét. Nadšení jsme i pro focení kariérních a reprezentačních firemních portrétů. Náš fotoateliér je útulný, dle potřeby plný hraček a jsme připraveni vám nabídnout i zajímavé rekvizity. Rekvizity mohou na fotce vypadat vkusně i nevkusně. Proto můžeme jejich použití společně promyslet.

Průběh focení ve fotoateliéru

Samotné focení zabere přibližně 1,5 hodiny (méně i víc – dle přání). Před focením Vás dostatečně v předstihu instruujeme a případně se ještě na něco zeptáme. Vytváření scény, výběr pozadí a osvětlení probíhá v naši režii. Vaše děti za skvěle odvedenou práci rádi odměníme, případně i motivujeme dobrotou nebo malým dárečkem.

Výběr a úprava fotografií

Nafotíme od 100 do 1500 záběrů (dle délky a intenzity focení). Záběry, které vybereme, upravujeme v programu Adobe Photoshop. U retuší klademe důraz na přirozenost. Na rozsahu úprav je možné se dohodnout.

Focení ve fotoateliéru
Trasa k našemu fotoateliéru v Praze 10