Focení lifestyle

Focení lifestyle je populární

Lifestyle focení se stává čím dál populárnějším. Tento typ portrétního focení představuje subjekty v životních situacích.  Fotky jsou většinou pořízené na různých místech, ne v ateliéru.

Cílem lifestyle focení je zachytit, jak si lidé užívají života, jak a čím se baví, kde rádi tráví svůj čas a podobně. Tímto způsobem je možné přistupovat také k focení dětí i rodin. Takové fotografie jsou velice přirozené, plné života a věříme, že si je oblíbíte i Vy.

Průběh focení lifestyle

Lifestyle focení rodin a dětí probíhá jako každé jiné focení, jenom s tím rozdílem, že je u něj větší zábava :). Našim cílem je totiž vyfotit, jak si užíváte života při oblíbených aktivitách, na oblíbeném místě a s lidmi, které máte rádi.

Můžeme se domluvit na procházce v parku či lese. Nebo se setkáme někde na louce za městem, které krása jistě nenechá vaše tváře bez emoce. Budete překvapeni kolik nádherných a fotogenických míst je možné najít v Praze a okolí.

Velice oblíbené je i lifestyle focení v přirozeném prostředí domova, kde vznikají hodnověrně autentické záběry s příjemnou intimní atmosférou.

Strávíme spolu přibližně 2 hodiny a pořídíme stovky záběrů, z kterých vybereme sérii těch nejhezčích.  Velikost série závisí jenom na vás. Může to být 10, 20, 30 nebo i 100 fotek.

 

Přečtěte si více informací o stylu focení lifestyle v našem blogu.